Zastanawiasz się nad wynajęciem busa na wesele i nie wiesz, czy będzie to opłacalny wydatek? Przeczytaj niniejszy artykuł, a przekonasz się sam, jaki jest koszt wynajęcia busa!

Czy wynajęcie busa na wesele się opłaca?

Każda Młoda Para musi przedyskutować sprawę transportu dla gości przed uroczystością, ponieważ bywa, że goście weselni nie zawsze mają jak przyjechać, a następnie wrócić po imprezie albo chcą zabawić się i wiedzą, że auto nie będzie im potrzebne. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem dla narzeczeństwa jest wynająć bus. W ofercie wypożyczalni są auta 9-osobowe, 19-osobowe oraz 23-osobowe w zależności ile pasażerów ma pomieścić transport. Bus można wynająć bez kierowcy albo z kierowcą, zdecydowaniem opcja z kierowcą jest znacznie bardziej komfortowa, ale przy tym wzrasta koszt wynajęcia busa.

koszt wynajęcia busa

Od czego zależny jest koszt wynajęcia busa?

Koszt wynajęcia busa na wesele jest uzależniony od wielkości busa, kierowcy oraz km przejazdu lub czasu wypożyczenia. Koszt wynajęcia busa wzrasta wraz z wielkością auta. Busa można wynająć tylko na trasę Kościół lub Urząd stanu cywilnego do sali weselnej, ale można również wynająć bus na cały dzień, aby móc odwieźć gości po zabawie do domu lub hotelu. W przypadku gdy chcemy zatrudnić kierowcę, a bus został wynajęty na cały dzień, należy zapewnić kierowcy busa ciepły posiłek, co wlicza się również w koszt wynajęcia busa. Dodatkowo należy zwrócić uwagę, gdzie znajduje się firma przewozowa, ponieważ dojazd również jest wliczony w cenę.

Podsumowując, koszt wynajęcia busa jest zależny od:

  • liczby pasażerów, czyli od wielkości busa,
  • standardu transportu,
  • ceny za km czy za dzień,
  • lokalizacji firmy, która wypożycza busy.

Dowiedz się więcej na https://acrentalcars.pl/cennik/!

Może Ci się spodobać: