Szykujesz się na wakacje z rodziną i zastanawiasz się jaki transport wybrać, to zdecydowanie musisz pomyśleć nad wynajmem busa. Koszt wynajęcia busa wyjdzie mniej niż podczas jazdy więcej niż jednym autem.

Czy wynajęcie busa na wakacje się opłaca?

Zdecydowanie się opłaca, gdy jedziesz na wakacje, a Twoja rodzina ma ponad 5-osobowy skład i tyle osób nie pomieści się do jednego auta. W takiej sytuacji wypożyczenie busa 9-osobowego będzie tańszą i bardziej komfortową opcją, ponieważ koszt wynajęcia busa może być znacznie niższy niż w przypadku jazdy dwoma autami. Przed podróżą należy sprawdzić busa, czy jest sprawny, w pełni przystosowany do dalszej drogi oraz czy zawiera pełne ubezpieczenie. W przypadku, gdy ktoś nie jest pewny co do stanu auta, może skorzystać z 24-godzinnej pomocy technicznej.

Jakie zalety niesie ze sobą wynajęcie busa?

Bus wypożyczony jest ubezpieczony i w przypadku nieprzewidzianych kolizji czy niesprawności auta uniemożliwiającej dalszej jazdy dostaniesz auto zastępcze. Możesz również starać się o zwrot koszt wynajęcia busa. Busy są wyposażone w miejsce na rower lub narty oraz można również dodatkowo poprosić o siedziska dla dzieci.

koszt wynajęcia busa

Jakie jest koszt wynajęcia busa na wakacje?

Koszt wynajęcia busa jest zależny od rodzaju auta, czasu pożyczenia oraz od samej wypożyczalni. Koszt wynajęcia busa 9-osobowego na tydzień wyniesie tak pomiędzy 250 złotych do 400 złotych. Do tej kwoty dojdą dodatkowe opłaty za pełen zbiornik (ok. 600 złotych), za polisę na szybę czołową (ok. 200 złotych), za dodatkowy box bagażowy na dach (ok. 100 złotych) oraz za zniesienie udziału własnego podczas uszkodzenia (ok. 800 złotych).

Poznaj pełny kosztorys na https://acrentalcars.pl/cennik/!

Może Ci się spodobać: